Obsługafirm

W serwisie samochodowym obsługujemy nie tylko Klientów indywidualnych, ale także firmy. Z naszej pomocy korzysta wiele jednostek dysponujących rozbudowaną flotą pojazdów.

Do współpracy zapraszamy wypożyczalnie aut oraz przedsiębiorstwa z różnych branż potrzebujące stałej obsługi serwisowej aut marek japońskich – Mazda, Suzuki, Mitsubishi lub Subaru. Zapewniamy stałe przeglądy okresowe pozwalające utrzymać firmową flotę w idealnym stanie technicznym, zapobiegną nieprzewidzianym awariom, których usunięcie byłoby kosztowne i wyłączyło pojazdy służbowe z użytku, co wiązałoby się ze stratami. Wykonamy również wszelkiego typu naprawy z zakresu mechaniki pojazdowej (od drobnych wymian uszczelek i innych części aż po wymianę silników czy regenerację turbosprężarek).

Naszym celem jest współpraca biznesowa oparta na jasnych i przejrzystych zasadach. Zapewniamy pomoc w doborze części, które pomogą obniżyć koszty przeprowadzanych napraw, a zarazem zapewnią bezpieczną jazdę.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, umożliwiamy rozliczenia bezgotówkowe na podstawie faktur z odroczonymi terminami płatności.

Dodatkowo zapewniamy atrakcyjne zniżki dla stałych Klientów.

Nawiąż współpracę z serwisem aut japońskich, a my kompleksowo zajmiemy się Twoją firmową flotą.

Godziny otwarcia serwisu
pn. – pt. 8-19, sob. 9-15

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

+48 22 666 31 90

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Zapewniamy stałe przeglądy okresowe i naprawy pozwalające utrzymać auta w dobrym stanie technicznym.