Rabatydla stałych klientów

Serwis Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru z siedzibą w Warszawie zaprasza do współpracy. Szczególną wartością jest dla nas baza stałych Klientów. Długotrwała współpraca jest dla nas dowodem na obdarzenie zaufaniem firmy, dlatego staramy się ją doceniać oferując korzystne zniżki.

Stałą współpracę dotychczas udało się nam nawiązać z wieloma osobami prywatnymi oraz firmami. Bogate doświadczenie branżowe, dostęp do potrzebnych części i profesjonalny sprzęt pozwalają nam zagwarantować profesjonalne przeglądy okresowe i sprawne naprawy mechaniczne.

Chcesz płacić mniej za naprawy? Dołącz do grona naszych stałych Klientów. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy 10% rabatu na koszty robocizny i 5% rabatu na wszystkie części zamienne.

Godziny otwarcia serwisu
pn. – pt. 8-19, sob. 9-15

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

+48 22 666 31 90

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Zapewniamy stałe przeglądy okresowe i naprawy pozwalające utrzymać auta w dobrym stanie technicznym.