SerwisAuta Japońskie

Serwis samochodów MAZDA, SUZUKI, MITSUBISHI, SUBARU

Jesteśmy firmą z blisko 20-letnim doświadczeniem w branży mechaniki pojazdowej. Pracujemy w oparciu o ekspercką wiedzę, nowoczesny sprzęt do diagnostyki oraz bogate zaplecze narzędzi i specjalistycznego oprogramowania komputerowego. Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Oferujemy kompleksową diagnostykę oraz usługi z zakresu mechaniki samochodowej, serwis klimatyzacji, weryfikację zbieżności kół i ustawienia geometrii. Zajmujemy się wymianą silników, rozrządów, sprzęgła kół dwumasowych, przegubów półosi, części hamulców, układów chłodzących i kierowniczych, elementów zawieszenia.

Przeprowadzamy przeglądy sezonowe aut marek japońskich w oparciu o zalecenia producenckie. Podczas przeglądów, diagnostyki i napraw wykorzystujemy m.in. zaawansowane schematy budowy poszczególnych modeli aut, co pozwala nam na szybkie zdemontowanie podzespołów i precyzyjny montaż nowych części.

Ważną gałęzią naszej działalności są przeglądy samochodów używanych przed zakupem. Pomagamy Klientom zakupić pojazdy w dobrym stanie technicznym, bezwypadkowe, a zarazem ocenić koszty wymiany uszkodzonych części.

Naszym wyróżnikiem jest nie tylko kompleksowa i precyzyjna obsługa serwisowa, ale i dostosowanie usług do potrzeb Klienta. Doradca przedstawia zakres napraw wraz z wyceną części i robocizny, pomaga dobrać najlepsze podzespoły. W miarę możliwości staramy się, aby naprawa auta była maksymalnie ekonomiczna, dlatego często doradzamy tańsze podzespoły w miejsce oryginalnych części.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz do korzystania z usług profesjonalnego serwisu samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie.

Zadbamy o dobry stan techniczny Twojego auta.

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

+48 22 666 31 90

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Zapewniamy stałe przeglądy okresowe i naprawy pozwalające utrzymać auta w dobrym stanie technicznym.