Geometria

Zajmujemy się geometrią kół w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Weryfikujemy zbieżność na osiach przednich i tylnych oraz dokonujemy precyzyjnych ustawień, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Weryfikacja zbieżności kół – zalecenia serwisowe

Podczas każdego przeglądu okresowego samochodu warto dokonać weryfikacji zbieżności kół i w razie zaleceń ustawić geometrię. Do serwisu najlepiej udać się wiosną.

Pomiary za pomocą specjalistycznego sprzętu niezbędne są także w przypadku wymiany podzespołów układu kierowniczego. Dodatkowym zaleceniem są naprawy elementów zawieszenia oraz zakup pojazdu używanego. Ustawienia geometrii niezbędne są także po każdym wypadku drogowym (w tym po niegroźnych z pozoru stłuczkach).

Pomiary i ustawienia zbieżności kół polepszą sterowność, zapewnią płynną i stabilną jazdę. Brak ściągania na zakrętach szczególnie ważny jest na śliskiej nawierzchni – nie tylko zimą, ale także np. po deszczu lub w czasie dużej mgły. Właściwa geometria to mniejsze ryzyko wpadnięcia w niebezpieczny poślizg, który mógłby doprowadzić do utraty panowania nad kierownicą. Wielu kierowców do wizyty w serwisie i regularnych pomiarów zbieżności kół powinno przekonać także to, że pojazdy z prawidłową geometrią spalają mniej paliwa.

Co świadczy o niewłaściwej geometrii?

Zastanawiasz się, czy ustawienia zbieżności kół w Twoim samochodzie są właściwe? O problemach z geometrią świadczy szereg łatwych do zaobserwowania objawów. Pierwszym i najważniejszym z nich jest ściąganie auta na zakrętach oraz pogorszenie sterowności. Spada również przyczepność kół do podwozia, a ogumienie szybciej się zużywa (nierównomierne ścieranie bieżników). Na kierownicy mogą pojawić się wibracje, a po pokonaniu zakrętu nie wraca ona automatycznie do pozycji wyjściowej.

Geometria kół w samochodach japońskich – zakres oferty

W naszym niezależnym serwisie samochodów marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym przeznaczonym do weryfikacji zbieżności kół. Dokonujemy pomiarów zbieżności na osiach tylnych i przednich, mierzymy kąt sworznia zwrotnicy oraz kąt pochylenia kół. Nowoczesne oprogramowanie i sprzęt gwarantują obsługę wszystkich modeli aut japońskich. Kolejnym krokiem są ustawienia na długościach drążków kierownicy i drążkach zbieżności oraz uregulowanie śrub wahaczy.

Skorzystaj z usług z zakresu geometrii kół i odzyskaj pełną kontrolę nad swoim samochodem.

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

Przeglądyokresowe sezonowe

Dbałość o regularne przeglądy okresowe zmniejsza awaryjność samochodu, obniża koszty jego napraw, ponieważ wymiana drobnych części bardzo często zapobiega poważniejszym uszkodzeniom oraz zwiększa wartość rynkową pojazdu.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym zawsze wiążę się z ryzykiem. Wielu sprzedawców umiejętnie kamufluje usterki zawyżając tym samym wartość oferowanego pojazdu. Obawiasz się, że stan techniczny wybranego przez Ciebie auta może znacznie odbiegać od informacji zawartych w ogłoszeniu?

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to specjalność naszego serwisu. Tradycja firmy w tej branży to już prawie 20 lat. Oferujemy naprawy mechaniczne aut marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Naprawyzawieszenia

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu przeglądów i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Obsługujemy każdy model Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Wymianyrozrządu

W ofercie mechaniki pojazdowej proponujemy wymiany rozrządu w samochodach japońskich. Serwis obsługuje każdy model marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Dysponujemy bazą części zamiennych, odpowiednimi narzędziami i wiedzą, co pozwala nam na sprawną diagnostykę oraz naprawy awarii.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Oferujemy przeglądy i wymiany elementów kół dwumasowych w autach japońskich. Prowadzimy serwis aut Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Co może wskazywać na uszkodzone sprzęgło?

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się regeneracją, szeroko pojętymi naprawami oraz wymianą silników w samochodach marek japońskich. Naszą specjalnością są różne modele pojazdów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Podstawowe objawy problemów z silnikiem

Naprawyukładów kierowniczych

Serwisujemy układy kierownicze w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Geometria

Zajmujemy się geometrią kół w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Weryfikujemy zbieżność na osiach przednich i tylnych oraz dokonujemy precyzyjnych ustawień, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Weryfikacja zbieżności kół – zalecenia serwisowe

Naprawyukładów hamulcowych

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą podzespołów układu hamulcowego w samochodach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Naprawyukładów chłodzenia

W ofercie serwisowej posiadamy przeglądy, diagnozowanie oraz naprawę podzespołów układu chłodzenia w autach japońskich. Prowadzimy serwis wszystkich modeli marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Doskonale wiemy, że klimatyzacja samochodowa powoli staje się standardowym wyposażeniem wielu aut, dlatego usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, napraw elektroniki i diagnostyki komputerowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy, naprawy i odgrzybianie klimatyzacji w pojazdach marek japońskich (

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe przeglądy, diagnostykę i naprawę elementów układów wydechowych. Specjalizujemy się w serwisie wszystkich modeli samochodów marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Bogate doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na szybkie wykrywanie oraz usuwanie usterek.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy i wymiany przegubów i półosi. Do punktu serwisowego w Warszawie zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko usunąć awarię dbając jednocześnie o precyzję prac.

Diagnostykakomputerowa

Wykonujemy diagnostykę komputerową i naprawy elektroniki samochodowej w autach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru w Warszawie. Wiele lat autoryzacji serwisowej pozwoliło nam stworzyć profesjonalne zaplecze techniczne.