Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to specjalność naszego serwisu. Tradycja firmy w tej branży to już prawie 20 lat. Oferujemy naprawy mechaniczne aut marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Wiele lat autoryzacji serwisowych pozwoliło nam opracować własny styl pracy oraz stworzyć odpowiednią bazę sprzętową. Stawiamy na wiedzę, dlatego każdy przegląd i naprawę opieramy o zalecenia serwisowe producenta oraz zaawansowane schematy przedstawiające budowę mechanizmów w poszczególnych modelach pojazdów.

Zadbamy o dobry stan mechaniki Twojego auta

Przeglądy okresowe w profesjonalnych warunkach serwisowych pozwalają zapobiec poważniejszym awariom, których naprawa byłaby kosztowna i które jednocześnie mogłyby doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Sprawne części gwarantują płynną jazdę, dobrą sterowność i możliwość błyskawicznej reakcji na ruchy innych uczestników ruchu.
Diagnostyka i naprawy mechaniczne przedłużają żywotność auta i zwiększają jego wartość rynkową. Warto pamiętać, że każdy pojazd to zespół precyzyjnych elementów mechanicznych, które ze sobą ściśle współpracują. Już uszkodzenie jednego drobnego ogniwa może zagrozić prawidłowej pracy całości.

Należy pamiętać, że podzespoły samochodowe niestety nie działają w warunkach idealnych – czynniki zewnętrzne (wilgoć, błoto, kurz), siła tarcia i drgań, przeciążenie i styl jazdy kierowcy mogą przyspieszyć zużywanie się części. Wystarczy kontakt z wodą, aby komponenty wykonane z metalu przerdzewiały. Zużyte części wpływają ponadto na szybsze zniszczenie podzespołów z nimi współpracujących (np. uszkodzona chłodnica często prowadzi do przegrzania silnika, przegrzanie zaś bywa powodem zatarcia jednostki napędowej).

Regularne kontrole są jedynym sposobem na utrzymanie auta w dobrym stanie technicznym.

Mechanika pojazdowa aut japońskich – jakie czynności obejmuje nasza oferta?

Usługi z zakresu mechaniki pojazdowej obejmują weryfikację stopnia zużycia podzespołów, ocenę prawidłowości ich działania i wpływu na pracę poszczególnych układów samochodu. W naszym serwisie zlokalizowanym przy ul. Połczyńskiej w Warszawie diagnozujemy uszkodzenia i zajmujemy się wymianą części układu kierowniczego, hamulcowego, wydechowego oraz chłodzenia. Dokonujemy napraw oraz wymiany silników, naprawiamy sprzęgła, przeguby, rozrządy oraz inne elementy mechaniczne.

Wykorzystujemy zarówno części oryginalne, jak i tańsze zamienniki (staramy się dobrać rozwiązanie dopasowane do budżetu Klienta, specyfiki danego auta, jego wieku, wartości rynkowej i przebiegu). Często spawamy podzespoły i dokonujemy ich regeneracji (regenerujemy m.in. maglownice oraz turbosprężarki).

Mechanika pojazdowa samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie – profesjonalne usługi dopasowane do potrzeb Klientów.

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

Przeglądyokresowe sezonowe

Dbałość o regularne przeglądy okresowe zmniejsza awaryjność samochodu, obniża koszty jego napraw, ponieważ wymiana drobnych części bardzo często zapobiega poważniejszym uszkodzeniom oraz zwiększa wartość rynkową pojazdu.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym zawsze wiążę się z ryzykiem. Wielu sprzedawców umiejętnie kamufluje usterki zawyżając tym samym wartość oferowanego pojazdu. Obawiasz się, że stan techniczny wybranego przez Ciebie auta może znacznie odbiegać od informacji zawartych w ogłoszeniu?

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to specjalność naszego serwisu. Tradycja firmy w tej branży to już prawie 20 lat. Oferujemy naprawy mechaniczne aut marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Naprawyzawieszenia

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu przeglądów i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Obsługujemy każdy model Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Wymianyrozrządu

W ofercie mechaniki pojazdowej proponujemy wymiany rozrządu w samochodach japońskich. Serwis obsługuje każdy model marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Dysponujemy bazą części zamiennych, odpowiednimi narzędziami i wiedzą, co pozwala nam na sprawną diagnostykę oraz naprawy awarii.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Oferujemy przeglądy i wymiany elementów kół dwumasowych w autach japońskich. Prowadzimy serwis aut Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Co może wskazywać na uszkodzone sprzęgło?

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się regeneracją, szeroko pojętymi naprawami oraz wymianą silników w samochodach marek japońskich. Naszą specjalnością są różne modele pojazdów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Podstawowe objawy problemów z silnikiem

Naprawyukładów kierowniczych

Serwisujemy układy kierownicze w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Geometria

Zajmujemy się geometrią kół w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Weryfikujemy zbieżność na osiach przednich i tylnych oraz dokonujemy precyzyjnych ustawień, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Weryfikacja zbieżności kół – zalecenia serwisowe

Naprawyukładów hamulcowych

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą podzespołów układu hamulcowego w samochodach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Naprawyukładów chłodzenia

W ofercie serwisowej posiadamy przeglądy, diagnozowanie oraz naprawę podzespołów układu chłodzenia w autach japońskich. Prowadzimy serwis wszystkich modeli marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Doskonale wiemy, że klimatyzacja samochodowa powoli staje się standardowym wyposażeniem wielu aut, dlatego usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, napraw elektroniki i diagnostyki komputerowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy, naprawy i odgrzybianie klimatyzacji w pojazdach marek japońskich (

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe przeglądy, diagnostykę i naprawę elementów układów wydechowych. Specjalizujemy się w serwisie wszystkich modeli samochodów marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Bogate doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na szybkie wykrywanie oraz usuwanie usterek.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy i wymiany przegubów i półosi. Do punktu serwisowego w Warszawie zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko usunąć awarię dbając jednocześnie o precyzję prac.

Diagnostykakomputerowa

Wykonujemy diagnostykę komputerową i naprawy elektroniki samochodowej w autach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru w Warszawie. Wiele lat autoryzacji serwisowej pozwoliło nam stworzyć profesjonalne zaplecze techniczne.