Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się regeneracją, szeroko pojętymi naprawami oraz wymianą silników w samochodach marek japońskich. Naszą specjalnością są różne modele pojazdów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Podstawowe objawy problemów z silnikiem

Silnik i współpracujące z nim podzespoły wysyłają łatwe do odkrycia sygnały mogące świadczyć o nieprawidłowościach.

Wizytę w serwisie samochodowym zalecamy, gdy:

• następuje spadek mocy
• silnik gaśnie w nieoczekiwanych momentach
• masz problemy z uruchomieniem auta
• z rury wydechowej wydobywa się gęsty dym
• rośnie spalanie paliwa
• następuje wyciek oleju silnikowego
• rośnie zużycie płynu chłodniczego

Zadbamy o silnik w Twoim aucie

Nasz serwis bazuje na niespełna 20-letniej tradycji w branży serwisowej oraz wieloletnich autoryzacjach, które pozwoliły nam stworzyć odpowiednie zaplecze techniczne potrzebne do przeglądów i napraw silników.

Zapraszamy na przeglądy okresowe, które pozwalają szybko wykryć zużycie podzespołów silnika i w razie potrzeby dokonać ich wymiany. To pozwala uniknąć poważniejszych uszkodzeń, które mogłyby doprowadzić do przegrzania lub zatarcia jednostki napędowej oraz innych poważnych awarii wiążących się z ogromnymi kosztami naprawy.

Przeglądy silnika minimum raz w roku zapewniają wyższe bezpieczeństwo na drodze i przedłużają żywotność auta.

Jakich napraw dokonujemy?

Zapewniamy profesjonalne naprawy i wymianę silników we wszystkich modelach samochodów Mazda, Subaru, Mitsubishi i Suzuki. Dbając o najwyższą jakość prac i pełne bezpieczeństwo, opieramy się o specyfikacje poszczególnych producentów. Dokonując diagnostyki usterek zawsze pamiętamy o różnicach pomiędzy poszczególnymi samochodami wynikających z typu silnika, rocznika i przebiegu.

Dokonujemy m.in. wymiany:

• wałków rozrządu
• pasków lub łańcuchów rozrządu
• tłoków pierścieni
• zaworów
• rozrządów pomp wody
• uszczelnień miski olejowej
• czujników wałów korbowych

Usługą cieszącą się pewnym zainteresowaniem Klientów jest także regeneracja głowicy i turbosprężarki. W wielu przypadkach wymianę silnika zamieniamy na jego naprawę obniżając tym samym koszt napraw (taka operacja często jest wybierana przez właścicieli starszych pojazdów).

Dużą wagę przykładamy, aby dopasować usługi do indywidualnych potrzeb Klienta, dlatego w razie możliwości podpowiadamy tańsze zamienniki w miejsce drogich części oryginalnych (pod warunkiem, że ich montaż będzie bezpieczny dla auta).

Podczas przeglądów i napraw zawsze zwracamy uwagę na stan podzespołów współpracujących z silnikiem, ponieważ ich zużycie może bezpośrednio wpływać na prawidłową pracę jednostki napędowej.

Wymiany i naprawy silnika w autach japońskich w Warszawie – zapewniamy fachowe usługi w rozsądnych cenach.

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

Przeglądyokresowe sezonowe

Dbałość o regularne przeglądy okresowe zmniejsza awaryjność samochodu, obniża koszty jego napraw, ponieważ wymiana drobnych części bardzo często zapobiega poważniejszym uszkodzeniom oraz zwiększa wartość rynkową pojazdu.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym zawsze wiążę się z ryzykiem. Wielu sprzedawców umiejętnie kamufluje usterki zawyżając tym samym wartość oferowanego pojazdu. Obawiasz się, że stan techniczny wybranego przez Ciebie auta może znacznie odbiegać od informacji zawartych w ogłoszeniu?

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to specjalność naszego serwisu. Tradycja firmy w tej branży to już prawie 20 lat. Oferujemy naprawy mechaniczne aut marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Naprawyzawieszenia

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu przeglądów i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Obsługujemy każdy model Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Wymianyrozrządu

W ofercie mechaniki pojazdowej proponujemy wymiany rozrządu w samochodach japońskich. Serwis obsługuje każdy model marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Dysponujemy bazą części zamiennych, odpowiednimi narzędziami i wiedzą, co pozwala nam na sprawną diagnostykę oraz naprawy awarii.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Oferujemy przeglądy i wymiany elementów kół dwumasowych w autach japońskich. Prowadzimy serwis aut Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Co może wskazywać na uszkodzone sprzęgło?

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się regeneracją, szeroko pojętymi naprawami oraz wymianą silników w samochodach marek japońskich. Naszą specjalnością są różne modele pojazdów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Podstawowe objawy problemów z silnikiem

Naprawyukładów kierowniczych

Serwisujemy układy kierownicze w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Geometria

Zajmujemy się geometrią kół w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Weryfikujemy zbieżność na osiach przednich i tylnych oraz dokonujemy precyzyjnych ustawień, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Weryfikacja zbieżności kół – zalecenia serwisowe

Naprawyukładów hamulcowych

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą podzespołów układu hamulcowego w samochodach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Naprawyukładów chłodzenia

W ofercie serwisowej posiadamy przeglądy, diagnozowanie oraz naprawę podzespołów układu chłodzenia w autach japońskich. Prowadzimy serwis wszystkich modeli marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Doskonale wiemy, że klimatyzacja samochodowa powoli staje się standardowym wyposażeniem wielu aut, dlatego usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, napraw elektroniki i diagnostyki komputerowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy, naprawy i odgrzybianie klimatyzacji w pojazdach marek japońskich (

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe przeglądy, diagnostykę i naprawę elementów układów wydechowych. Specjalizujemy się w serwisie wszystkich modeli samochodów marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Bogate doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na szybkie wykrywanie oraz usuwanie usterek.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy i wymiany przegubów i półosi. Do punktu serwisowego w Warszawie zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko usunąć awarię dbając jednocześnie o precyzję prac.

Diagnostykakomputerowa

Wykonujemy diagnostykę komputerową i naprawy elektroniki samochodowej w autach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru w Warszawie. Wiele lat autoryzacji serwisowej pozwoliło nam stworzyć profesjonalne zaplecze techniczne.