Naprawyukładów chłodzenia

W ofercie serwisowej posiadamy przeglądy, diagnozowanie oraz naprawę podzespołów układu chłodzenia w autach japońskich. Prowadzimy serwis wszystkich modeli marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Regularne przeglądy układu chłodzenia – zalecenia serwisowe

Zalecamy regularne przeglądy elementów układu chłodzenia co najmniej raz w roku. Kontrola stanu poszczególnych części gwarantuje prawidłowe działanie całego mechanizmu i ma duży wpływ na pracę silnika. Wystarczy obniżenie stężenia płynu chłodzącego, aby doszło do awarii chłodnicy. Uszkodzona chłodnica bywa zaś bezpośrednią przyczyną przegrzania się silnika lub pęknięcia jego bloku w zimie (wymiana jednostki napędowej to ogromne koszty), dlatego nie warto ryzykować. Weryfikacja poszczególnych elementów układu ustrzeże przed kolejnymi uszkodzeniami i obniży koszty napraw.

Uszkodzenia układu chłodzenia – objawy

O usterce elementów układu chłodzenia może świadczyć wyciek płynu chłodniczego. Czasami uszkodzenie sugerują problemy z ogrzewaniem samochodowym. Może dojść także do niedogrzania lub przegrzania się silnika.

Naprawy układów chłodzenia w Warszawie – zakres oferty

Serwis aut japońskich przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (Bemowo) dokonuje całościowego przeglądu układów chłodzenia w samochodach marki Suzuki, Subaru, Mazda i Mitsubishi. Nasi technicy sprawdzają poziom i stężenie płynu chłodzącego, dokonują jego uzupełnienia lub wymiany (w przypadku nieprawidłowego stężenia).

Naprawiamy i wymieniamy wszystkie podzespoły układu chłodzenia oraz części z nim współpracujące. Oferujemy wymianę: wentylatorów, termostatów i chłodnic. Wymieniamy również czujniki temperatury, zbiorniczki płynu chłodzącego paski mocowań oraz przewody. Kolejną specjalnością serwisu jest wymiana pomp wody oraz regeneracja zużytych wentylatorów.

Nasi doradcy pomagają dobrać Klientom optymalne rozwiązania. W przypadku starszych samochodów z dużym przebiegiem, często doradzamy części zamienne lub regenerację w miejsce drogich podzespołów fabrycznych. To pozwala obniżyć koszty naprawy.

Kompleksowo zadbamy o układ chłodzenia w Twoim samochodzie – odwiedź serwis, skorzystaj ze świadczonych usług i przekonaj się, że jesteśmy fachowcami, którym warto zaufać.

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

Przeglądyokresowe sezonowe

Dbałość o regularne przeglądy okresowe zmniejsza awaryjność samochodu, obniża koszty jego napraw, ponieważ wymiana drobnych części bardzo często zapobiega poważniejszym uszkodzeniom oraz zwiększa wartość rynkową pojazdu.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym zawsze wiążę się z ryzykiem. Wielu sprzedawców umiejętnie kamufluje usterki zawyżając tym samym wartość oferowanego pojazdu. Obawiasz się, że stan techniczny wybranego przez Ciebie auta może znacznie odbiegać od informacji zawartych w ogłoszeniu?

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to specjalność naszego serwisu. Tradycja firmy w tej branży to już prawie 20 lat. Oferujemy naprawy mechaniczne aut marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Naprawyzawieszenia

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu przeglądów i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Obsługujemy każdy model Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Wymianyrozrządu

W ofercie mechaniki pojazdowej proponujemy wymiany rozrządu w samochodach japońskich. Serwis obsługuje każdy model marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Dysponujemy bazą części zamiennych, odpowiednimi narzędziami i wiedzą, co pozwala nam na sprawną diagnostykę oraz naprawy awarii.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Oferujemy przeglądy i wymiany elementów kół dwumasowych w autach japońskich. Prowadzimy serwis aut Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Co może wskazywać na uszkodzone sprzęgło?

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się regeneracją, szeroko pojętymi naprawami oraz wymianą silników w samochodach marek japońskich. Naszą specjalnością są różne modele pojazdów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Podstawowe objawy problemów z silnikiem

Naprawyukładów kierowniczych

Serwisujemy układy kierownicze w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Geometria

Zajmujemy się geometrią kół w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Weryfikujemy zbieżność na osiach przednich i tylnych oraz dokonujemy precyzyjnych ustawień, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Weryfikacja zbieżności kół – zalecenia serwisowe

Naprawyukładów hamulcowych

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą podzespołów układu hamulcowego w samochodach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Naprawyukładów chłodzenia

W ofercie serwisowej posiadamy przeglądy, diagnozowanie oraz naprawę podzespołów układu chłodzenia w autach japońskich. Prowadzimy serwis wszystkich modeli marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Doskonale wiemy, że klimatyzacja samochodowa powoli staje się standardowym wyposażeniem wielu aut, dlatego usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, napraw elektroniki i diagnostyki komputerowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy, naprawy i odgrzybianie klimatyzacji w pojazdach marek japońskich (

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe przeglądy, diagnostykę i naprawę elementów układów wydechowych. Specjalizujemy się w serwisie wszystkich modeli samochodów marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Bogate doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na szybkie wykrywanie oraz usuwanie usterek.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy i wymiany przegubów i półosi. Do punktu serwisowego w Warszawie zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko usunąć awarię dbając jednocześnie o precyzję prac.

Diagnostykakomputerowa

Wykonujemy diagnostykę komputerową i naprawy elektroniki samochodowej w autach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru w Warszawie. Wiele lat autoryzacji serwisowej pozwoliło nam stworzyć profesjonalne zaplecze techniczne.