Naprawyukładów hamulcowych

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą podzespołów układu hamulcowego w samochodach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Doskonale wiemy, że sprawne hamulce to gwarancja bezpieczeństwa na drodze, dlatego podczas przeglądów precyzyjnie weryfikujemy stopień zużycia każdej części, a w razie jakichkolwiek nieprawidłowości zalecamy ich wymianę.

Przegląd układu hamulcowego – pamiętaj o zalecanych terminach

W przypadku układu hamulcowego lepiej nie pozwalać na nawet najdrobniejsze uszkodzenia czy nieprawidłowości, ponieważ ich efektem może stać się nie tylko awaria droższych podzespołów, ale i niebezpieczny wypadek na drodze. Warto pamiętać o zaleceniach producentów i wykonywać regularne przeglądy sezonowe w profesjonalnych warunkach serwisowych.

Co 2 lata niezbędna jest wymiana płynu hamulcowego. Przeglądy przednich hamulców warto wykonać po przejechaniu 15 tys. km, a tylnych maksymalnie po 30 tys. kilometrów.

Co może świadczyć o problemach z elementami układu hamulcowego?

O nieprawidłowościach układu hamulcowego świadczy wydłużenie drogi potrzebnej na zahamowanie auta, brak oporu po naciśnięciu hamulca oraz wibrowanie samochodu przy hamowaniu. Częstą przypadłością jest także zwiększone zużycie płynu hamulcowego (warto obserwować opony, czy nie pojawiają się na nich ślady płynu). Uszkodzone hamulce często emitują zgrzytający dźwięk w czasie hamowania.

Zakres oferty

W serwisie aut japońskich w Warszawie wykonujemy przeglądy elementów układu hamulcowego i współpracujących z nimi podzespołów.

Dokonujemy wymiany okładzin ciernych (statystyki podają ich zużycie jako jedną z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych).

Nasi technicy wymieniają:

• klocki hamulcowe
• tarcze hamulcowe
• bębny hamulcowe
• przewody
• cylinderki i zaciski
• pompy hamulcowe
• linki hamulców ręcznych

Podczas diagnostyki zawsze sprawdzamy poziom płynu hamulcowego i w razie konieczności dokonujemy jego wymiany. Kolejną usługą w ofercie serwisu jest czyszczenie układu hamulcowego i regeneracja cylinderków.

Naprawy układów hamulcowych w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru – gwarantujemy najwyższą precyzję wykonania.

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

Przeglądyokresowe sezonowe

Dbałość o regularne przeglądy okresowe zmniejsza awaryjność samochodu, obniża koszty jego napraw, ponieważ wymiana drobnych części bardzo często zapobiega poważniejszym uszkodzeniom oraz zwiększa wartość rynkową pojazdu.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym zawsze wiążę się z ryzykiem. Wielu sprzedawców umiejętnie kamufluje usterki zawyżając tym samym wartość oferowanego pojazdu. Obawiasz się, że stan techniczny wybranego przez Ciebie auta może znacznie odbiegać od informacji zawartych w ogłoszeniu?

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to specjalność naszego serwisu. Tradycja firmy w tej branży to już prawie 20 lat. Oferujemy naprawy mechaniczne aut marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Naprawyzawieszenia

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu przeglądów i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Obsługujemy każdy model Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Wymianyrozrządu

W ofercie mechaniki pojazdowej proponujemy wymiany rozrządu w samochodach japońskich. Serwis obsługuje każdy model marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Dysponujemy bazą części zamiennych, odpowiednimi narzędziami i wiedzą, co pozwala nam na sprawną diagnostykę oraz naprawy awarii.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Oferujemy przeglądy i wymiany elementów kół dwumasowych w autach japońskich. Prowadzimy serwis aut Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Co może wskazywać na uszkodzone sprzęgło?

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się regeneracją, szeroko pojętymi naprawami oraz wymianą silników w samochodach marek japońskich. Naszą specjalnością są różne modele pojazdów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Podstawowe objawy problemów z silnikiem

Naprawyukładów kierowniczych

Serwisujemy układy kierownicze w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Geometria

Zajmujemy się geometrią kół w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Weryfikujemy zbieżność na osiach przednich i tylnych oraz dokonujemy precyzyjnych ustawień, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Weryfikacja zbieżności kół – zalecenia serwisowe

Naprawyukładów hamulcowych

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą podzespołów układu hamulcowego w samochodach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Naprawyukładów chłodzenia

W ofercie serwisowej posiadamy przeglądy, diagnozowanie oraz naprawę podzespołów układu chłodzenia w autach japońskich. Prowadzimy serwis wszystkich modeli marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Doskonale wiemy, że klimatyzacja samochodowa powoli staje się standardowym wyposażeniem wielu aut, dlatego usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, napraw elektroniki i diagnostyki komputerowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy, naprawy i odgrzybianie klimatyzacji w pojazdach marek japońskich (

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe przeglądy, diagnostykę i naprawę elementów układów wydechowych. Specjalizujemy się w serwisie wszystkich modeli samochodów marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Bogate doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na szybkie wykrywanie oraz usuwanie usterek.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy i wymiany przegubów i półosi. Do punktu serwisowego w Warszawie zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko usunąć awarię dbając jednocześnie o precyzję prac.

Diagnostykakomputerowa

Wykonujemy diagnostykę komputerową i naprawy elektroniki samochodowej w autach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru w Warszawie. Wiele lat autoryzacji serwisowej pozwoliło nam stworzyć profesjonalne zaplecze techniczne.