Naprawyzawieszenia

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu przeglądów i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Obsługujemy każdy model Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Naszym wyróżnikiem jest wysoka staranność prac, którą pozwala uzyskać specjalistyczna wiedza, duże doświadczenie w branży oraz profesjonalne zaplecze sprzętowe.

Usterki zawieszenia – jak je rozpoznać?

O zużyciu podzespołów zawieszenia samochodowego najczęściej świadczy pogorszona sterowność. Utrudnione prowadzenie auta może łączyć się z niższą przyczepnością kół do nawierzchni oraz charakterystycznym hałasem (stukot spod zawieszenia). W takich przypadkach diagnostyka w warunkach serwisowych pozwoli uniknąć dalszego pogłębianie usterek i narażania się na niebezpieczeństwo podczas podróży.

Warto pamiętać, że regularne przeglądy zawieszenia (minimum raz w roku) sprawiają, że kierowca łatwiej może zachować panowanie nad autem. Prawidłowo działające podzespoły chronią przed poślizgami z powodu niższej przyczepności kół i zapewniają dobrą sterowność niezbędną do prawidłowej reakcji na nieprzewidziane sytuacje na drodze. Sprawne zawieszenie przekłada się także na wyższy komfort jazdy (wszelkie wstrząsy na nierównościach są wtedy właściwie amortyzowane).

Naprawy zawieszenia w autach japońskich

W naszym serwisie usytuowanym przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie wykonujemy okresowe przeglądy zawieszenia w autach marek japońskich. Specjalistyczny sprzęt pozwala nam na profesjonalną diagnostykę awarii, a branżowa wiedza podparta 20-letnim doświadczeniem gwarantuje szybką ocenę stopnia zużycia każdej części oraz jej wpływu na stan zawieszenia samochodowego.

Nasi technicy zawsze patrzą całościowo na każdy pojazd, dlatego dokonujemy napraw oraz wymiany nie tylko elementów zawieszenia, ale i innych podzespołów, które bezpośrednio lub pośrednio z nim współpracują.

Wśród prac serwisowych znalazły się m.in. wymiany: wahaczy tulei i sworzni wahaczy, drążków i łączników stabilizatora, drążków kierowniczych, sprężyn amortyzatorów. Wymieniamy również piasty i łożyska, osłony przegubów oraz gumy stabilizatorów. Podejmujemy się regeneracji maglownic.

Nowe części zawieszenia staramy się łączyć z pomiarami zbieżności kół i ustawieniami geometrii (w razie potrzeby).

Kompleksowe naprawy zawieszenia samochodowego w autach marek Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru – zgłoś się, gdy zauważysz problem.

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

Przeglądyokresowe sezonowe

Dbałość o regularne przeglądy okresowe zmniejsza awaryjność samochodu, obniża koszty jego napraw, ponieważ wymiana drobnych części bardzo często zapobiega poważniejszym uszkodzeniom oraz zwiększa wartość rynkową pojazdu.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym zawsze wiążę się z ryzykiem. Wielu sprzedawców umiejętnie kamufluje usterki zawyżając tym samym wartość oferowanego pojazdu. Obawiasz się, że stan techniczny wybranego przez Ciebie auta może znacznie odbiegać od informacji zawartych w ogłoszeniu?

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to specjalność naszego serwisu. Tradycja firmy w tej branży to już prawie 20 lat. Oferujemy naprawy mechaniczne aut marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Naprawyzawieszenia

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu przeglądów i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Obsługujemy każdy model Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Wymianyrozrządu

W ofercie mechaniki pojazdowej proponujemy wymiany rozrządu w samochodach japońskich. Serwis obsługuje każdy model marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Dysponujemy bazą części zamiennych, odpowiednimi narzędziami i wiedzą, co pozwala nam na sprawną diagnostykę oraz naprawy awarii.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Oferujemy przeglądy i wymiany elementów kół dwumasowych w autach japońskich. Prowadzimy serwis aut Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Co może wskazywać na uszkodzone sprzęgło?

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się regeneracją, szeroko pojętymi naprawami oraz wymianą silników w samochodach marek japońskich. Naszą specjalnością są różne modele pojazdów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Podstawowe objawy problemów z silnikiem

Naprawyukładów kierowniczych

Serwisujemy układy kierownicze w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Geometria

Zajmujemy się geometrią kół w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Weryfikujemy zbieżność na osiach przednich i tylnych oraz dokonujemy precyzyjnych ustawień, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Weryfikacja zbieżności kół – zalecenia serwisowe

Naprawyukładów hamulcowych

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą podzespołów układu hamulcowego w samochodach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Naprawyukładów chłodzenia

W ofercie serwisowej posiadamy przeglądy, diagnozowanie oraz naprawę podzespołów układu chłodzenia w autach japońskich. Prowadzimy serwis wszystkich modeli marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Doskonale wiemy, że klimatyzacja samochodowa powoli staje się standardowym wyposażeniem wielu aut, dlatego usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, napraw elektroniki i diagnostyki komputerowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy, naprawy i odgrzybianie klimatyzacji w pojazdach marek japońskich (

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe przeglądy, diagnostykę i naprawę elementów układów wydechowych. Specjalizujemy się w serwisie wszystkich modeli samochodów marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Bogate doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na szybkie wykrywanie oraz usuwanie usterek.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy i wymiany przegubów i półosi. Do punktu serwisowego w Warszawie zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko usunąć awarię dbając jednocześnie o precyzję prac.

Diagnostykakomputerowa

Wykonujemy diagnostykę komputerową i naprawy elektroniki samochodowej w autach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru w Warszawie. Wiele lat autoryzacji serwisowej pozwoliło nam stworzyć profesjonalne zaplecze techniczne.