Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym zawsze wiążę się z ryzykiem. Wielu sprzedawców umiejętnie kamufluje usterki zawyżając tym samym wartość oferowanego pojazdu. Obawiasz się, że stan techniczny wybranego przez Ciebie auta może znacznie odbiegać od informacji zawartych w ogłoszeniu? Serwis aut japońskich w Warszawie pomoże Ci go zweryfikować. Przeglądy aut używanych przez zakupem to jedna z usług dostępnych w naszej ofercie.

Dlaczego warto skorzystać z przeglądu auta przed zakupem?

Podzespoły w każdym samochodzie ulegają zużyciu w toku eksploatacji. Producenci bardzo często określają przybliżoną żywotność poszczególnych części. Jest ona jednak uzależniona nie tylko od wieku auta, ale także jego przebiegu, stylu jazdy kierowcy, regularnych przeglądów technicznych. To oznacza, że 2 pojazdy używane z tego samego rocznika mogą znacznie się różnić.

Przegląd używanego pojazdu przed zakupem, wykonany przez naszych techników, pozwoli określić stopień wyeksploatowania części mechanicznych, bezpieczeństwo auta oraz cenę ewentualnych napraw. Osoby spoza branży nie są w stanie wychwycić wielu usterek, które są możliwe do wykrycia jedynie w warunkach serwisowych.

Nasi pracownicy dokładnie zweryfikują stan wszystkich układów, przygotują specyfikację z przybliżonymi kosztami napraw, wykryją, czy auto nie jest powypadkowe. W ten sposób podniesiesz bezpieczeństwo transakcji, nie kupisz samochodu, który tak naprawdę nadaje się na złom, zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Jakie czynności są wykonywane?

Oferta przeglądu samochodów używanych przed zakupem obejmuje pomoc w ocenie stanu technicznego i wizualnego, oraz kosztów ewentualnych napraw. Do serwisu zapraszamy wszystkich, którzy planują zakup na rynku wtórnym jednego z modeli Mazdy, Suzuki, Mitsubishi lub Subaru.

Każdy taki przegląd obejmuje szczegółową weryfikację stanu mechanicznego (oceniamy stopień zużycia podzespołów w układzie kierowniczym, hamulcowym i wydechowym, silniku oraz innych elementach mechanicznych pojazdu). Dokonujemy również pomiarów grubości lakieru, co pozwala ustalić, czy nadwozie nie było szpachlowane i lakierowane (prace blacharsko-lakiernicze najczęściej wykonywane są w pojazdach powypadkowych).

Kolejnym krokiem przeglądu jest podpięcie samochodu pod komputer diagnostyczny i wykrycie błędów elektroniki. Dodatkowo dokonujemy pomiarów zbieżności kół.

Skorzystaj z przeglądu auta używanego przed zakupem i wspólnie z nami dokonaj najlepszej inwestycji.

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

Przeglądyokresowe sezonowe

Dbałość o regularne przeglądy okresowe zmniejsza awaryjność samochodu, obniża koszty jego napraw, ponieważ wymiana drobnych części bardzo często zapobiega poważniejszym uszkodzeniom oraz zwiększa wartość rynkową pojazdu.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym zawsze wiążę się z ryzykiem. Wielu sprzedawców umiejętnie kamufluje usterki zawyżając tym samym wartość oferowanego pojazdu. Obawiasz się, że stan techniczny wybranego przez Ciebie auta może znacznie odbiegać od informacji zawartych w ogłoszeniu?

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to specjalność naszego serwisu. Tradycja firmy w tej branży to już prawie 20 lat. Oferujemy naprawy mechaniczne aut marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Naprawyzawieszenia

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu przeglądów i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Obsługujemy każdy model Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Wymianyrozrządu

W ofercie mechaniki pojazdowej proponujemy wymiany rozrządu w samochodach japońskich. Serwis obsługuje każdy model marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Dysponujemy bazą części zamiennych, odpowiednimi narzędziami i wiedzą, co pozwala nam na sprawną diagnostykę oraz naprawy awarii.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Oferujemy przeglądy i wymiany elementów kół dwumasowych w autach japońskich. Prowadzimy serwis aut Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Co może wskazywać na uszkodzone sprzęgło?

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się regeneracją, szeroko pojętymi naprawami oraz wymianą silników w samochodach marek japońskich. Naszą specjalnością są różne modele pojazdów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Podstawowe objawy problemów z silnikiem

Naprawyukładów kierowniczych

Serwisujemy układy kierownicze w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Geometria

Zajmujemy się geometrią kół w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Weryfikujemy zbieżność na osiach przednich i tylnych oraz dokonujemy precyzyjnych ustawień, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Weryfikacja zbieżności kół – zalecenia serwisowe

Naprawyukładów hamulcowych

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą podzespołów układu hamulcowego w samochodach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Naprawyukładów chłodzenia

W ofercie serwisowej posiadamy przeglądy, diagnozowanie oraz naprawę podzespołów układu chłodzenia w autach japońskich. Prowadzimy serwis wszystkich modeli marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Doskonale wiemy, że klimatyzacja samochodowa powoli staje się standardowym wyposażeniem wielu aut, dlatego usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, napraw elektroniki i diagnostyki komputerowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy, naprawy i odgrzybianie klimatyzacji w pojazdach marek japońskich (

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe przeglądy, diagnostykę i naprawę elementów układów wydechowych. Specjalizujemy się w serwisie wszystkich modeli samochodów marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Bogate doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na szybkie wykrywanie oraz usuwanie usterek.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy i wymiany przegubów i półosi. Do punktu serwisowego w Warszawie zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko usunąć awarię dbając jednocześnie o precyzję prac.

Diagnostykakomputerowa

Wykonujemy diagnostykę komputerową i naprawy elektroniki samochodowej w autach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru w Warszawie. Wiele lat autoryzacji serwisowej pozwoliło nam stworzyć profesjonalne zaplecze techniczne.