Serwis- Mazda

samochód Mazda

Mazda to jedna z bardziej znanych marek aut japońskich. Założycielem koncernu był Jyujiro Matsudy, a korzenie firmy sięgają 1920 roku. Obecnie producent słynie z aut sportowych oraz niezawodnych samochodów osobowych zapewniających komfortową jazdę i niewielkie spalanie (firma stawia na dbałość o środowisko i kieszenie swoich Klientów).

Historia Mazdy

Twórcą Mazdy był Jyujiro Matsudy, który w 1920 roku założył spółkę Toyo Cork Kogyo. Pierwszy pojazd przedsiębiorstwo wprowadziło na rynek w 1931 rogu (początkowo firma produkowała bagażówki na potrzeby wojska). Przełomową datą okazał się dopiero rok 1960 – na rynku zadebiutował wtedy model R360 (dwudrzwiowy samochód z silnikiem V2 o mocy 16 KM). To małe auto osobowe szybko zdobyło serca Japończyków, którzy na długo pokochali tzw. kei-cary, czyli małe i oszczędne auta idealne do jazdy po mieście.

7 lat później do sprzedaży trafił model 110S Cosmo z silnikiem o mocy 110 KM (kolejne wersje miały już moc 128 KM). Model ten rozpropagował Mazdę w Europie i USA. Lata 70. XX wieku należały do modeli RX-2 oraz RX-3. Rynkowym hitem stała się sportowa Mazda RX-7 z silnikiem 105 KM, którą na rynek wprowadzono w 1978 roku. Kolejnym modelem, który na stałe zapisał się w historii była Mazda MX-5 z 1989 roku (dwuosobowy samochód sportowy). Od 1996 roku wizytówką japońskiego producenta jest także Mazda 2 i Mazda 6 z 2002 roku. Dużym zainteresowaniem cieszy się Mazda 3 trzeciej generacji dostępna z nadwoziem sedan lub hatchback.

Serwis Mazdy w Warszawie

Oferujemy kompleksową obsługę serwisową wszystkich samochodów Mazda dostępnych na polskim rynku. W punkcie przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie można przeprowadzić przegląd auta, dokonać diagnostyki usterek i napraw mechanicznych. Zajmujemy się również diagnostyką komputerową i naprawą elektroniki samochodowej, serwisem klimatyzacji oraz geometrią kół.

Ponadto do serwisu zapraszamy wszystkich, którzy planują zakup auta marki Mazda z rynku wtórnego – dokonujemy przeglądów samochodów używanych przed zakupem, które pozwolą ocenić stan auta, wykryć wypadkową historię lub inne wady ukryte przez sprzedawcę. Dokonamy specyfikacji i przybliżonej wyceny napraw, co ułatwia ocenę opłacalności zakupu danego auta oraz daje podstawę do negocjacji ceny.

Jakie modele serwisujemy?

Nasi technicy diagnozują i naprawiają między innymi samochody:

• Mazda 2
• Mazda 3
• Mazda 6
• Mazdy serii CX
• I inne

Zapraszamy do niezależnego serwisu samochodów Mazda w Warszawie – gwarantujemy pełen profesjonalizm w niewygórowanych cenach.

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

Przeglądyokresowe sezonowe

Dbałość o regularne przeglądy okresowe zmniejsza awaryjność samochodu, obniża koszty jego napraw, ponieważ wymiana drobnych części bardzo często zapobiega poważniejszym uszkodzeniom oraz zwiększa wartość rynkową pojazdu.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym zawsze wiążę się z ryzykiem. Wielu sprzedawców umiejętnie kamufluje usterki zawyżając tym samym wartość oferowanego pojazdu. Obawiasz się, że stan techniczny wybranego przez Ciebie auta może znacznie odbiegać od informacji zawartych w ogłoszeniu?

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to specjalność naszego serwisu. Tradycja firmy w tej branży to już prawie 20 lat. Oferujemy naprawy mechaniczne aut marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Naprawyzawieszenia

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu przeglądów i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Obsługujemy każdy model Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Wymianyrozrządu

W ofercie mechaniki pojazdowej proponujemy wymiany rozrządu w samochodach japońskich. Serwis obsługuje każdy model marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Dysponujemy bazą części zamiennych, odpowiednimi narzędziami i wiedzą, co pozwala nam na sprawną diagnostykę oraz naprawy awarii.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Oferujemy przeglądy i wymiany elementów kół dwumasowych w autach japońskich. Prowadzimy serwis aut Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Co może wskazywać na uszkodzone sprzęgło?

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się regeneracją, szeroko pojętymi naprawami oraz wymianą silników w samochodach marek japońskich. Naszą specjalnością są różne modele pojazdów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Podstawowe objawy problemów z silnikiem

Naprawyukładów kierowniczych

Serwisujemy układy kierownicze w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Geometria

Zajmujemy się geometrią kół w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Weryfikujemy zbieżność na osiach przednich i tylnych oraz dokonujemy precyzyjnych ustawień, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Weryfikacja zbieżności kół – zalecenia serwisowe

Naprawyukładów hamulcowych

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą podzespołów układu hamulcowego w samochodach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Naprawyukładów chłodzenia

W ofercie serwisowej posiadamy przeglądy, diagnozowanie oraz naprawę podzespołów układu chłodzenia w autach japońskich. Prowadzimy serwis wszystkich modeli marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Doskonale wiemy, że klimatyzacja samochodowa powoli staje się standardowym wyposażeniem wielu aut, dlatego usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, napraw elektroniki i diagnostyki komputerowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy, naprawy i odgrzybianie klimatyzacji w pojazdach marek japońskich (

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe przeglądy, diagnostykę i naprawę elementów układów wydechowych. Specjalizujemy się w serwisie wszystkich modeli samochodów marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Bogate doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na szybkie wykrywanie oraz usuwanie usterek.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy i wymiany przegubów i półosi. Do punktu serwisowego w Warszawie zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko usunąć awarię dbając jednocześnie o precyzję prac.

Diagnostykakomputerowa

Wykonujemy diagnostykę komputerową i naprawy elektroniki samochodowej w autach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru w Warszawie. Wiele lat autoryzacji serwisowej pozwoliło nam stworzyć profesjonalne zaplecze techniczne.