Serwis- Mitsubishi

samochód Mitsubishi

Mitsubishi Group to japoński konglomerat, który łączy szereg spółek działających w wielu różnych branżach. Produkcją samochodów zajmuje się Mitsubishi Motors. Auta tej marki słyną z połączenia mocnych silników gwarantujących duże przyspieszenie z nowoczesnymi nadwoziami (słowo „mitsubishi” z japońskiego oznacza 3 diamenty, a określenie to doskonale pasuje do prezencji efektownych aut tego znanego producenta). Dużym zainteresowaniem na rynku cieszą się wersje terenowe.

Historia Mitsubishi

Korzenie koncernu sięgają 1879 roku (założycielem przedsiębiorstwa był Yataro Iwasaki). Początkowo firma zajmowała się żeglugą morską. Z branżą motoryzacyjną Mitsubishi związało się w 1917 roku. Na rynek trafił wtedy Mitsubishi A (w liczbie 22 egzemplarzy). Większy sukces przyszedł jednak dopiero w 1960 roku, kiedy na rynku zadebiutował model z oznaczeniem 500 wyposażony w silnik o mocy 20 KM. Ten niewielki samochód przypadł do gustu Japończykom szybko odnosząc sukces. W historii marki zapisał się także Mitsubishi DeLux, Colt 600 oraz Colt 800.

Od 1970 roku produkcją aut zajmuje się oddzielna spółka Motors Corporation. Jej pierwszym sukcesem stał się model Lancer, który z rynku japońskiego trafił także do Europy. W 1978 roku zadebiutował Mitsubishi L200 (pick-up z napędem na 4 koła), w 1982 Pajero, a w 1992 roku Lancer Evolution. Rynkowym hitem stał się Mitsubishi Outlander produkowany od 2003 roku. 2010 rok należał do ASX (crossovera). Od 2012 jednym z flagowych modeli marki stał się Mitsubishi Space Star.

Serwis Mitsubishi w Warszawie

Zajmujemy się przeglądami i naprawą wszystkich samochodów Mitsubishi. W naszym serwisie aut japońskich w Warszawie zapewniamy diagnostykę usterek i szczegółową ocenę stanu części oraz kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Wymieniamy elementy układu hamulcowego, kierowniczego i chłodzenia, podzespoły silnika, rozrządy, sprzęgła, przeguby półosi oraz inne komponenty. Klienci mogą skorzystać również z geometrii kół i serwisu klimatyzacji.

Rozszerzeniem oferty jest wydzielenie usługi specjalnie dla osób rozważających zakup Mitsubishi z rynku wtórnego. Wykonujemy szczegółowe przeglądy samochodów używanych przed zakupem oceniając podwozie i stan części, lakier (pomiary grubości powłoki) oraz wykonując test komputerowy. Po zakończeniu przeglądu, możemy przygotować dla Klienta specyfikację przedstawiającą przybliżone koszty usunięcia wykrytych usterek.

Jakie modele Mitsubishi naprawiamy?

Do serwisu aut marek japońskich zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Mitsubishi.

Zajmujemy się m.in. przeglądami, diagnostyką i naprawą Mitsubishi:

• ASX
• Outlander
• L 200
• Pajero
• Lancer
• I inne

Serwis Mitsubishi w Warszawie – zapraszamy osoby prywatne i firmy do korzystania z naszej kompleksowej oferty.

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

Przeglądyokresowe sezonowe

Dbałość o regularne przeglądy okresowe zmniejsza awaryjność samochodu, obniża koszty jego napraw, ponieważ wymiana drobnych części bardzo często zapobiega poważniejszym uszkodzeniom oraz zwiększa wartość rynkową pojazdu.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym zawsze wiążę się z ryzykiem. Wielu sprzedawców umiejętnie kamufluje usterki zawyżając tym samym wartość oferowanego pojazdu. Obawiasz się, że stan techniczny wybranego przez Ciebie auta może znacznie odbiegać od informacji zawartych w ogłoszeniu?

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to specjalność naszego serwisu. Tradycja firmy w tej branży to już prawie 20 lat. Oferujemy naprawy mechaniczne aut marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Naprawyzawieszenia

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu przeglądów i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Obsługujemy każdy model Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Wymianyrozrządu

W ofercie mechaniki pojazdowej proponujemy wymiany rozrządu w samochodach japońskich. Serwis obsługuje każdy model marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Dysponujemy bazą części zamiennych, odpowiednimi narzędziami i wiedzą, co pozwala nam na sprawną diagnostykę oraz naprawy awarii.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Oferujemy przeglądy i wymiany elementów kół dwumasowych w autach japońskich. Prowadzimy serwis aut Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Co może wskazywać na uszkodzone sprzęgło?

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się regeneracją, szeroko pojętymi naprawami oraz wymianą silników w samochodach marek japońskich. Naszą specjalnością są różne modele pojazdów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Podstawowe objawy problemów z silnikiem

Naprawyukładów kierowniczych

Serwisujemy układy kierownicze w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Geometria

Zajmujemy się geometrią kół w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Weryfikujemy zbieżność na osiach przednich i tylnych oraz dokonujemy precyzyjnych ustawień, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Weryfikacja zbieżności kół – zalecenia serwisowe

Naprawyukładów hamulcowych

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą podzespołów układu hamulcowego w samochodach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Naprawyukładów chłodzenia

W ofercie serwisowej posiadamy przeglądy, diagnozowanie oraz naprawę podzespołów układu chłodzenia w autach japońskich. Prowadzimy serwis wszystkich modeli marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Doskonale wiemy, że klimatyzacja samochodowa powoli staje się standardowym wyposażeniem wielu aut, dlatego usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, napraw elektroniki i diagnostyki komputerowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy, naprawy i odgrzybianie klimatyzacji w pojazdach marek japońskich (

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe przeglądy, diagnostykę i naprawę elementów układów wydechowych. Specjalizujemy się w serwisie wszystkich modeli samochodów marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Bogate doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na szybkie wykrywanie oraz usuwanie usterek.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy i wymiany przegubów i półosi. Do punktu serwisowego w Warszawie zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko usunąć awarię dbając jednocześnie o precyzję prac.

Diagnostykakomputerowa

Wykonujemy diagnostykę komputerową i naprawy elektroniki samochodowej w autach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru w Warszawie. Wiele lat autoryzacji serwisowej pozwoliło nam stworzyć profesjonalne zaplecze techniczne.