Serwis- Subaru

Subaru to japońska marka samochodów osobowych produkowanych obecnie przez koncern Toyota Motors Corporation. Auta wyróżniają się charakterystycznym logo z plejadą składającą się z 6 gwiazd (słowo „subaru” oznacza plejadę).

Historia Subaru

Firmę, która później rozpoczęła produkcję Subaru, założył Chikuhei Nakajima w 1917 roku. Przedsiębiorstwo szybko stało się japońskim liderem wśród producentów myśliwców i techniki lotniczej.
W 1953 ogromny koncern podzielono na działy – w tym pion motoryzacyjny. Prototyp samochodu Subaru powstał w 1954 roku. Rok później na rynek trafił model 1500, który niestety nie odniósł większego sukcesu, a fabryka skupiła się na autobusach. W 1958 rok firma powróciła na rynek aut osobowych przedstawiając kolejny model. Subaru 360 stały się prawdziwym hitem wśród Japończyków, a ich produkcję zakończono dopiero w 1970 roku.
Kolejnym modelem, który przeszedł do historii było Subaru R2. W 1971 roku koncern wprowadził na rynek Subaru Leone z napędem 4WD. W 1989 roku zadebiutował model Legacy, a w 1992 Subaru Impreza (to właśnie to auto stało się jednym z flagowych pojazdów od Subaru). W 1997 zadebiutowało Subaru Forester w wersji SUV.

Serwis Subaru w Warszawie

Prowadzimy niezależny serwis Subaru w Warszawie. Nasz zespół specjalizujący się w diagnostyce i naprawie aut marek japońskich doskonale zna specyficzną budowę silników i innych elementów w różnych modelach Subaru. Technicy w codziennej pracy ściśle spełniają zalecenia producentów zawarte w książce serwisowej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, bogatą bazą narzędzi i części do Subaru (oryginały i tańsze zamienniki) oraz oprogramowaniem komputerowym.

Wykonujemy przeglądy sezonowe, dokonujemy kompleksowych napraw mechanicznych oraz zajmujemy się diagnostyką komputerową elektroniki samochodowej. Klienci mogą u nas skorzystać ponadto z serwisu i odgrzybiania klimatyzacji oraz geometrii kół, co gwarantuje całościową obsługę Subaru w jednym miejscu.

Zastanawiasz się, czy kupić samochód tej znanej japońskiej marki na rynku wtórnym? Jedną z naszych usług serwisowych są wnikliwe przeglądy aut używanych przed zakupem. Weryfikujemy stan podwozia i stopień zużycia podzespołów, dokonujemy pomiarów grubości lakieru oraz wykonujemy testy komputerowe. Wykrywamy nawet usterki skrzętnie ukryte przez nieuczciwego sprzedawcę chcącego wywindować cenę oferowanego auta. Gdy zdecydujesz się na zakup samochodu do remontu, możemy oszacować przybliżone koszty napraw.

Jakie modele Subaru naprawiamy?

Podejmujemy się napraw różnych modeli marki Subaru dostępnych na polskim rynku.

Oferujemy m.in. obsługę serwisową Subaru:

• Outback
• Forester
• Legacy
• I inne

Kompleksowy serwis Subaru w Warszawie – już od 20 lat stawiamy na solidność.

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

Przeglądyokresowe sezonowe

Dbałość o regularne przeglądy okresowe zmniejsza awaryjność samochodu, obniża koszty jego napraw, ponieważ wymiana drobnych części bardzo często zapobiega poważniejszym uszkodzeniom oraz zwiększa wartość rynkową pojazdu.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym zawsze wiążę się z ryzykiem. Wielu sprzedawców umiejętnie kamufluje usterki zawyżając tym samym wartość oferowanego pojazdu. Obawiasz się, że stan techniczny wybranego przez Ciebie auta może znacznie odbiegać od informacji zawartych w ogłoszeniu?

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to specjalność naszego serwisu. Tradycja firmy w tej branży to już prawie 20 lat. Oferujemy naprawy mechaniczne aut marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Naprawyzawieszenia

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu przeglądów i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Obsługujemy każdy model Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Wymianyrozrządu

W ofercie mechaniki pojazdowej proponujemy wymiany rozrządu w samochodach japońskich. Serwis obsługuje każdy model marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Dysponujemy bazą części zamiennych, odpowiednimi narzędziami i wiedzą, co pozwala nam na sprawną diagnostykę oraz naprawy awarii.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Oferujemy przeglądy i wymiany elementów kół dwumasowych w autach japońskich. Prowadzimy serwis aut Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Co może wskazywać na uszkodzone sprzęgło?

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się regeneracją, szeroko pojętymi naprawami oraz wymianą silników w samochodach marek japońskich. Naszą specjalnością są różne modele pojazdów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Podstawowe objawy problemów z silnikiem

Naprawyukładów kierowniczych

Serwisujemy układy kierownicze w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Geometria

Zajmujemy się geometrią kół w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Weryfikujemy zbieżność na osiach przednich i tylnych oraz dokonujemy precyzyjnych ustawień, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Weryfikacja zbieżności kół – zalecenia serwisowe

Naprawyukładów hamulcowych

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą podzespołów układu hamulcowego w samochodach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Naprawyukładów chłodzenia

W ofercie serwisowej posiadamy przeglądy, diagnozowanie oraz naprawę podzespołów układu chłodzenia w autach japońskich. Prowadzimy serwis wszystkich modeli marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Doskonale wiemy, że klimatyzacja samochodowa powoli staje się standardowym wyposażeniem wielu aut, dlatego usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, napraw elektroniki i diagnostyki komputerowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy, naprawy i odgrzybianie klimatyzacji w pojazdach marek japońskich (

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe przeglądy, diagnostykę i naprawę elementów układów wydechowych. Specjalizujemy się w serwisie wszystkich modeli samochodów marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Bogate doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na szybkie wykrywanie oraz usuwanie usterek.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy i wymiany przegubów i półosi. Do punktu serwisowego w Warszawie zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko usunąć awarię dbając jednocześnie o precyzję prac.

Diagnostykakomputerowa

Wykonujemy diagnostykę komputerową i naprawy elektroniki samochodowej w autach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru w Warszawie. Wiele lat autoryzacji serwisowej pozwoliło nam stworzyć profesjonalne zaplecze techniczne.