Serwis- Suzuki

samochód Suzuki

Suzuki Motor Corporation jest japońską korporacją motoryzacyjną produkującą różne modele samochodów osobowych, motocykli oraz silników (głównie do łodzi motorowych). Obecnie przedsiębiorstwo posiada wiele fabryk i punktów dystrybucyjnych na całym świecie.

Historia Suzuki

Historia przedsiębiorstwa sięga 1909 roku, kiedy to Michio Suzuki założył fabrykę produkują tkackie krosna. Na rynku motoryzacyjnym przedsiębiorstwo zadebiutowało jednak dopiero w 1955 roku pojazdem Suzulight z silnikiem o mocy 16 KM (samochód był dostępny w wersji sedan, VAN i pick-up). Kolejnym modelem, który uzyskał popularność stał się Suzuki Fronte 800 z silnikiem o mocy 41 KM. W historii marki zapisał się model Jimmy – auto terenowe z 1970 roku wyposażone w silnik o mocy 20 KM (kolejne generacje otrzymały silniejsze jednostki napędowe). Sławę zyskał również terenowy Suzuki Vitara.
W latach 90. XX wieku Suzuki wkroczyło na rynek niewielkich kei-car wprowadzając do sprzedaży 2-osobowe auto Cappuccino z silnikiem 64 KM. Rok 2003 należał do Suzuki
Twin z silnikiem R3 o mocy 44 KM oraz modelu Ignis. W 2006 roku do sprzedaży trafił Suzuki SX4 oraz Suzuki Splash (niewielki i zwrotny model klasy miejskiej).

Serwis Suzuki w Warszawie

W serwisie samochodowym przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie wykonujemy przeglądy okresowe i naprawy wszystkich modeli Suzuki jeżdżących po polskich drogach. Specjalizacja w autach marek japońskich to gwarancja znajomości specyficznej budowy konkretnych modeli samochodów, ich najczęstszych usterek oraz specyfiki działania poszczególnych układów. To pozwala nam na sprawną diagnostykę usterek i naprawy mechaniczne. Oferta serwisu obejmuje również diagnostykę komputerową wraz z naprawami elektroniki, geometrię kół oraz serwis klimatyzacji.

Zapraszamy także osoby planujące zakup samochodu na rynku wtórnym. Wykonujemy kompleksowe przeglądy samochodów używanych Suzuki przed zakupem obejmujące test podwoziowy, lakierniczy i komputerowy oraz analizę kosztów naprawy.

Jakie modele Suzuki naprawiamy?

Zapewniamy obsługę serwisową wszystkich modeli tego znanego japońskiego producenta. Posiadamy doświadczenie w naprawach zarówno modeli miejskich, jak i terenówek z napędem 4x4.

Dokonujemy przeglądów i napraw mechanicznych Suzuki:

• Grand Vitara
• SX4
• Baleno
• Swift
• Vitara
• Jimmy
• I inne

Serwis Suzuki w Warszawie – auta japońskie to nasza specjalność.

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

Przeglądyokresowe sezonowe

Dbałość o regularne przeglądy okresowe zmniejsza awaryjność samochodu, obniża koszty jego napraw, ponieważ wymiana drobnych części bardzo często zapobiega poważniejszym uszkodzeniom oraz zwiększa wartość rynkową pojazdu.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym zawsze wiążę się z ryzykiem. Wielu sprzedawców umiejętnie kamufluje usterki zawyżając tym samym wartość oferowanego pojazdu. Obawiasz się, że stan techniczny wybranego przez Ciebie auta może znacznie odbiegać od informacji zawartych w ogłoszeniu?

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to specjalność naszego serwisu. Tradycja firmy w tej branży to już prawie 20 lat. Oferujemy naprawy mechaniczne aut marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Naprawyzawieszenia

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu przeglądów i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Obsługujemy każdy model Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Wymianyrozrządu

W ofercie mechaniki pojazdowej proponujemy wymiany rozrządu w samochodach japońskich. Serwis obsługuje każdy model marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Dysponujemy bazą części zamiennych, odpowiednimi narzędziami i wiedzą, co pozwala nam na sprawną diagnostykę oraz naprawy awarii.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Oferujemy przeglądy i wymiany elementów kół dwumasowych w autach japońskich. Prowadzimy serwis aut Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Co może wskazywać na uszkodzone sprzęgło?

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się regeneracją, szeroko pojętymi naprawami oraz wymianą silników w samochodach marek japońskich. Naszą specjalnością są różne modele pojazdów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Podstawowe objawy problemów z silnikiem

Naprawyukładów kierowniczych

Serwisujemy układy kierownicze w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Geometria

Zajmujemy się geometrią kół w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Weryfikujemy zbieżność na osiach przednich i tylnych oraz dokonujemy precyzyjnych ustawień, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Weryfikacja zbieżności kół – zalecenia serwisowe

Naprawyukładów hamulcowych

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą podzespołów układu hamulcowego w samochodach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Naprawyukładów chłodzenia

W ofercie serwisowej posiadamy przeglądy, diagnozowanie oraz naprawę podzespołów układu chłodzenia w autach japońskich. Prowadzimy serwis wszystkich modeli marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Doskonale wiemy, że klimatyzacja samochodowa powoli staje się standardowym wyposażeniem wielu aut, dlatego usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, napraw elektroniki i diagnostyki komputerowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy, naprawy i odgrzybianie klimatyzacji w pojazdach marek japońskich (

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe przeglądy, diagnostykę i naprawę elementów układów wydechowych. Specjalizujemy się w serwisie wszystkich modeli samochodów marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Bogate doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na szybkie wykrywanie oraz usuwanie usterek.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy i wymiany przegubów i półosi. Do punktu serwisowego w Warszawie zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko usunąć awarię dbając jednocześnie o precyzję prac.

Diagnostykakomputerowa

Wykonujemy diagnostykę komputerową i naprawy elektroniki samochodowej w autach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru w Warszawie. Wiele lat autoryzacji serwisowej pozwoliło nam stworzyć profesjonalne zaplecze techniczne.