Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Oferujemy przeglądy i wymiany elementów kół dwumasowych w autach japońskich. Prowadzimy serwis aut Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Co może wskazywać na uszkodzone sprzęgło?

Jednym z podstawowych objawów uszkodzenia sprzęgła jest problem z wrzucaniem biegów. O awarii może świadczyć również ślizganie się sprzęgła. Rzadziej z okolic okładzin sprzęgła można wyczuć zapach spalenizny.

Regularne przeglądy sprzęgła – czy to jest konieczne?

Koła dwumasowe stosowane są w nowych samochodach wyposażonych w silniki generujące wysoką moc, która powoduje wibracje. Zastosowanie masy pierwotnej i wtórnej połączonych z wałem silnika i skrzynią biegów oraz tłumika drgań skrętnych przedłuża żywotność skrzyni, gwarantuje płynniejszą pracę jednostki napędowej oraz pozwala powoli wytracać prędkość obrotową.

Mechanizm sprzęgła i kół dwumasowych to zaawansowane połączenie wielu drobnych podzespołów, które muszą ze sobą perfekcyjnie współpracować. Uszkodzenie jednego z nich bezpośrednio wpływa na pracę całego układu i może doprowadzić nawet do uszkodzenia całego koła dwumasowego lub skrzyni biegów. Regularne przeglądy sezonowe co najmniej raz do roku są gwarancją, że cały mechanizm będzie właściwie pracował.

Usługi serwisowe

Dokonujemy przeglądów sprzęgieł w samochodach japońskich, oceniamy stopień wyeksploatowania części, diagnozujemy powody usterek i dokonujemy wymiany zużytych podzespołów.

Stała oferta serwisowa z tego zakresu obejmuje m.in. wymianę:

• tarcz sprzęgieł
• łożysk
• docisków
• wysprzęglików

Serwis dysponuje częściami zamiennymi do aut Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru (oryginały i tańsze zamienniki) oraz sprzętem niezbędnym do ich szybkiej wymiany. W niektórych przypadkach potrzebna jest wymiana całego koła dwumasowego.

Użytkowanie sprzęgła – zalecenia serwisowe

Żywotność sprzęgieł kół dwumasowych w dużym stopniu jest uzależniona od stylu jazdy kierowcy. Zalecamy:

• uruchamianie i gaszenie silnika z wciśniętym sprzęgłem
• wyeliminowanie jazdy na prędkości obrotowej spadające poniżej 1500 obrotów/min
• szybkie ruszanie z miejsca

Zapraszamy do skorzystania z pomocy – nasi technicy rozszyfrują każdą awarię sprzęgła.

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

Przeglądyokresowe sezonowe

Dbałość o regularne przeglądy okresowe zmniejsza awaryjność samochodu, obniża koszty jego napraw, ponieważ wymiana drobnych części bardzo często zapobiega poważniejszym uszkodzeniom oraz zwiększa wartość rynkową pojazdu.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym zawsze wiążę się z ryzykiem. Wielu sprzedawców umiejętnie kamufluje usterki zawyżając tym samym wartość oferowanego pojazdu. Obawiasz się, że stan techniczny wybranego przez Ciebie auta może znacznie odbiegać od informacji zawartych w ogłoszeniu?

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to specjalność naszego serwisu. Tradycja firmy w tej branży to już prawie 20 lat. Oferujemy naprawy mechaniczne aut marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Naprawyzawieszenia

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu przeglądów i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Obsługujemy każdy model Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Wymianyrozrządu

W ofercie mechaniki pojazdowej proponujemy wymiany rozrządu w samochodach japońskich. Serwis obsługuje każdy model marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Dysponujemy bazą części zamiennych, odpowiednimi narzędziami i wiedzą, co pozwala nam na sprawną diagnostykę oraz naprawy awarii.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Oferujemy przeglądy i wymiany elementów kół dwumasowych w autach japońskich. Prowadzimy serwis aut Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Co może wskazywać na uszkodzone sprzęgło?

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się regeneracją, szeroko pojętymi naprawami oraz wymianą silników w samochodach marek japońskich. Naszą specjalnością są różne modele pojazdów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Podstawowe objawy problemów z silnikiem

Naprawyukładów kierowniczych

Serwisujemy układy kierownicze w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Geometria

Zajmujemy się geometrią kół w samochodach Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Weryfikujemy zbieżność na osiach przednich i tylnych oraz dokonujemy precyzyjnych ustawień, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Weryfikacja zbieżności kół – zalecenia serwisowe

Naprawyukładów hamulcowych

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą podzespołów układu hamulcowego w samochodach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru.

Naprawyukładów chłodzenia

W ofercie serwisowej posiadamy przeglądy, diagnozowanie oraz naprawę podzespołów układu chłodzenia w autach japońskich. Prowadzimy serwis wszystkich modeli marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru w Warszawie.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Doskonale wiemy, że klimatyzacja samochodowa powoli staje się standardowym wyposażeniem wielu aut, dlatego usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, napraw elektroniki i diagnostyki komputerowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy, naprawy i odgrzybianie klimatyzacji w pojazdach marek japońskich (

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe przeglądy, diagnostykę i naprawę elementów układów wydechowych. Specjalizujemy się w serwisie wszystkich modeli samochodów marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Bogate doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na szybkie wykrywanie oraz usuwanie usterek.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy i wymiany przegubów i półosi. Do punktu serwisowego w Warszawie zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Mazdy, Suzuki, Mitsubishi i Subaru. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko usunąć awarię dbając jednocześnie o precyzję prac.

Diagnostykakomputerowa

Wykonujemy diagnostykę komputerową i naprawy elektroniki samochodowej w autach marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru w Warszawie. Wiele lat autoryzacji serwisowej pozwoliło nam stworzyć profesjonalne zaplecze techniczne.