NaprawyMechaniczne

Mechanika pojazdowa to specjalność naszego serwisu. Tradycja firmy w tej branży to już prawie 20 lat. Oferujemy naprawy mechaniczne aut marki Mazda, Suzuki, Mitsubishi i Subaru.

Wiele lat autoryzacji serwisowych pozwoliło nam opracować własny styl pracy oraz stworzyć odpowiednią bazę sprzętową. Stawiamy na wiedzę, dlatego każdy przegląd i naprawę opieramy o zalecenia serwisowe producenta oraz zaawansowane schematy przedstawiające budowę mechanizmów w poszczególnych modelach pojazdów.

Zadbamy o dobry stan mechaniki Twojego auta

Przeglądy okresowe w profesjonalnych warunkach serwisowych pozwalają zapobiec poważniejszym awariom, których naprawa byłaby kosztowna i które jednocześnie mogłyby doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Sprawne części gwarantują płynną jazdę, dobrą sterowność i możliwość błyskawicznej reakcji na ruchy innych uczestników ruchu.
Diagnostyka i naprawy mechaniczne przedłużają żywotność auta i zwiększają jego wartość rynkową. Warto pamiętać, że każdy pojazd to zespół precyzyjnych elementów mechanicznych, które ze sobą ściśle współpracują. Już uszkodzenie jednego drobnego ogniwa może zagrozić prawidłowej pracy całości.

Należy pamiętać, że podzespoły samochodowe niestety nie działają w warunkach idealnych – czynniki zewnętrzne (wilgoć, błoto, kurz), siła tarcia i drgań, przeciążenie i styl jazdy kierowcy mogą przyspieszyć zużywanie się części. Wystarczy kontakt z wodą, aby komponenty wykonane z metalu przerdzewiały. Zużyte części wpływają ponadto na szybsze zniszczenie podzespołów z nimi współpracujących (np. uszkodzona chłodnica często prowadzi do przegrzania silnika, przegrzanie zaś bywa powodem zatarcia jednostki napędowej).

Regularne kontrole są jedynym sposobem na utrzymanie auta w dobrym stanie technicznym.

Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Mazda, Suzuki, Mitsubishi oraz Subaru. Nasz warsztat zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy (ul. Połczyńska 82). Świadczymy bogatą gamę usług diagnostycznych, napraw mechanicznych i napraw elektromechanicznych w autach marek japońskich.

Regularne przeglądy to podstawa

+48 22 666 31 90

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Zapewniamy stałe przeglądy okresowe i naprawy pozwalające utrzymać auta w dobrym stanie technicznym.